1 2 3
  • 1 Studio 1 + bar Komunardů 30
  • 2 Slévárna Přístavní 22
  • 3 Pokladna Komunardů 28

COW LOVE

Festival Malá Inventura uvádí

Cow love je koutek kuriozit, spojující vysokou módu sportu, kyselou chuť mléka, písniček, které se nikdy nestanou megahitem, plastové květiny a rozmary lásky. Dětská hra v odporné schizofrenii, pálící strana našich nejvybranějších obsesí: "chronická hloupost, radost z nedokonalosti".
Vstupné:
350 Kč Vstupné
250 Kč Student (omezený počet)
100 Kč Studenti uměleckých škol
Režie / účinkují : Nanda Suc & Federico Robledo
Světelný design: Aleth Depeyre
Supervize / Dramaturgie : Emilie Bonnafous, Denis Lecat 
Produkce: Camille Simon
60 minut / jazykově bezbariérové

Nanda Suc začala tančit ve věku pěti let. Po studiích a absolvování s bakalářským titulem z divadelních studií strávila rok v centru James Carles v Toulouse. Od roku 2007 vystupovala v Gregoire & Co (choreografka Sylvie Le Quéré). V roce 2011 vytvořila spolu s Coralie Neuville svou první hru „Jednoho krásného dne“. V roce 2012 pak s Federicem Robledem vytvořili COW LOVE. Od roku 2013 spolupracuje se sdružením Cirque Galapiat.
 
Federico Robledo objevil svět divadla ve věku 17 let v Rio Cuarto v Argentině.
Po čtyřech letech jevištních zkušeností s Circo en Accion a La Sordina vstoupil do cirkusové školy La Arena v Buenos Aires a dále Lido Municipal School of Circus Arts v Toulouse. V letech 2007 až 2011 vytvořil několik představení se soubory Arena (Gerardo Hochman) v Buenos Aires a Bla Bla Bla (Street Arts). V roce 2012 spolupracoval také s ACLAP Social Circus Association. V roce 2012 založil spolu s Nandou Suc sdružení Société Protectrice de Petites Idées. Od roku 2013 spolupracuje především se sdružením Cirque Galapiat.

Za finanční podpory Spectacle Vivant en Bretagne a Francouzského institutu v Praze.

V rámci festivalu Malá Inventura
Festival Malá inventura, který se koná každoročně poslední týden v únoru, je přehlídkou nejvýraznějších projektů na poli nového divadla v Praze, tedy projektů nezávislého divadla na hranici experimentu, performance, tance, pantomimy, výtvarného umění, hudby i filmu.