1 2 3
  • 1 Studio 1 + bar Komunardů 30
  • 2 Slévárna Přístavní 22
  • 3 Pokladna Komunardů 28

fashion.stl

3d print fashion show

První ročník fashion.stl představí možnosti spojení 3Dtisku a módy. Budeme si zanedlouho tisknout oděvy doma? Přijďte se podívat jak se nechali technologií 3Dtisku inspirovat Denisa Nová & Helena Lukášová, Oldřich Anton Vojta, Monika Vaverová, Viktoria Vittori, Ivana Kaňovská, Alžběta Moreno a Petra Šorejsová.
Vstupné:
200 Kč Předprodej do 24. 9. (Sezení)
250 Kč Předprodej po 24. 9. (Sezení)
300 Kč Vstupné na místě (Sezení)
590 Kč VIP vstupné: zajistěte si exkluzivní místa v 1. řadě (Sezení)
Odborné i laické veřejnosti se poprvé v České republice představí odvážní módní tvůrci a technické dílny se speciálními 3D módními kolekcemi. Na začátku stála Olo Křížová (Czech fashion Counsil) s Adamem Jechem (MakersLab) společně s týmy návrhářů a technolgů připravili show, která stojí na začátku převratné změny.
Po módní přehlídce je na programu after party v baru La Fabriky.
Cílem fashion.stl je vytvořit na české scéně platformu pro setkávání inovativních módních tvůrců, designérů a konstruktérů, ukázat možnosti technologie 3Dtisku v kreativní tvorbě a pravidelně představovat výsledky platformy fashion.stl. Skupina vybudovala prostor pro setkávání a podporuje využití technologie 3Dtisku jako běžnou součást vytváření módních kreací. Dokazuje, že spojením kreativity návrhářů a konstruktérů, lze vytvořit unikátní módní kolekci překračující české hranice.

VIP vstupné za 590 Kč je dohromady s poukazem na vytištění vlastní miniaturní busty v makerslabu do 12. 12. 2015.
 
#fashionSTLcz