1 2 3
  • 1 Studio 1 + bar Komunardů 30
  • 2 Slévárna Přístavní 22
  • 3 Pokladna Komunardů 28

TOTÁL VOKÁL & DIVA BAARA

Hudba

Hrají: TOTÁL VOKÁL, DIVA BAARA Totál Vokál, mistr bizarních převleků, se rozhodl po téměř devíti měsících „tvůrčí pauzy“ smést staré nánosy pudru a vyvětrat svá trouchnivá líčidla tak, aby ve vás vyvolala pocity nekonečného štěstí. Hostem koncertu bude Diva Baara.
Vstupné:
200 Kč Předprodej do 21. 3.
250 Kč Vstupné
Ladies and gentlemen,
Nenechte si ujít téměř spektakulární podívanou, která se nebude odehrávat nikde jinde než v kouzelném prostoru pražské La Fabriky. 
Divotvorný bál bude celý zahalen do roušky tajemna. Již nyní vám však můžeme prozradit, že celá tato kontroverzní zábava bude korunována výstupem elektroswingové divy, Divé Baary. (http://www.divabaara.cz/)
Přijďte tak zapomenout na vše, co se děje venku! Věřte však, že vám po tomto fabulózním zážitku vydrží úsměv na rtech zaručeně déle než jakákoliv rtěnka (na zubech).
Dress Code: škrabošky

Kdo je Diva Baara? Diva Baara je přízvisko zpěvačky a textařky Báry Vaculíkové, která se ve svém novém projektu představuje s vlastním autorským repertoárem. V říjnu 2017 vydala debutovou desku na pomezí popu, jazzu a intimního písničkářství s prvky elektroswingu orientovanou na ženská témata.