1 2 3
  • 1 Studio 1 + bar Komunardů 30
  • 2 Slévárna Přístavní 22
  • 3 Pokladna Komunardů 28

INDONÉSKÝ VEČER

Charitativní koncert

Kintari foundation ve spolupráci s indonéskou komunitou v Praze a Indonéským velvyslanectvím pořádá Indonéský benefiční večer na podporu obětem nedávného zemětřesení na ostrovech Lombok a Sulawesi. Po celý večer od 18h si diváci budou moci zakoupit tradiční výrobky z Indonésie a ochutnat indonéské speciality. Výtěžek ze všech prodejních stánků podpoří humanitární projekty na Sulawesi nebo na Lomboku.
Vstupné:
220 Kč Vstupné
V rámci programu se představí bambusový orchestr Angklung Praha, indonéské tanečnice ze skupiny Kintari v tancích z různých ostrovů, vystoupí hudebník Matěj Diviš, taneční skupina Matahari, indonéský chór nebo zpěváci Rony Marton a Lauren Krismadewi. Dále uvidíte dračí tanec, módní přehlídku tradičních krojů, bojové umění pencak silat nebo slavný hromadný řadový tanec saman. 
Během večera bude také slavnostně pokřtěna nově otevřená školka Kintari foundation na Lomboku. Křtu se zúčastní speciální hosté, mezi nimiž nebude chybět ani slavný český cestovatel Miloslav Stingl.
Výtěžek ze vstupného bude v plné výši věnován Kintari foundation na nákup humanitární pomoci obětem zemětřesení na ostrově Lombok.