Jitka čvančarová jako KLEOPATRA

v nekorektní divadelní komedii Petra Kolečka! V této hyperkorektní době může být tato naprosto nekorektní inscenace pro diváky velkou úlevou " Zve na představení Jitka Čvančarová >

V této hyperkorektní době může být tato naprosto nekorektní inscenace pro diváky velkou úlevou " Zve na představení Jitka Čvančarová ★ ★ ★ ★ “Kolečko namíchal s humorem sobě vlastním koktejl faktů, legend a současných odkazů” { Česká televize } ★ ★ ★ ★ ★ ”Čvančarová je charismatická a ukrutně vtipná. Bravo!” { i-Divadlo }

Další novinky

FUNERÁL │ Nová autorská inscenace Vandy Hybnerové

Kabaretní průvod pohřebním rituálem, kde se každý krok posledního rozloučení mění v groteskní divadelní etudy. Inscenace s černým humorem odnekrofilňuje smrt a připomíná, že mezi pláčem a smíchem vede překvapivě tenká hranice.

Z reakcí diváků: AUDICIÓN ...Když Tinder nestačí

"Úžasné, nezapomenutelný zážitek" ... "Konečně něco laskavého, rozhodně půjdeme znovu!" ... "Skvělé divadlo. Vřele doporučujeme!" ...Řekli první diváci. A kdy jdete Vy?