1 2 3
  • 1 Studio 1 + bar Komunardů 30
  • 2 Slévárna Přístavní 22
  • 3 Pokladna Komunardů 28

Magic Voucher

Poukázka nejen na divadlo, až znovu otevřeme brány

Stále máme zavřeno. Nechceme vám prodávat vstupenky na představení, o kterých s jistotou nevíme, že se budou hrát. I přesto vám chceme dát možnost si vstupenku koupit. Ať už pro sebe, nebo pro své blízké. Jakmile program zveřejníme a divadlo otevřeme, bude možné tyto vouchery vyměnit za konkrétní vstupenky.
Vstupné:
450 Kč Voucher
100 Kč DAR La Fabrice
Voucher je v hodnotě 450 kč. V případě, že si vy, nebo vámi obdarovaná osoba vybere vstupenky levnější, nebudeme vracet rozdíl. 

Pro výměnu voucheru za vstupenku na konkrétní představení, stačí napsat e-mail na adresu rezervace@lafabrika.cz  a uvést číslo rrezervace.

Voucher je platný v celém kalendářním roce 2022 na všechny akce pořádané, nebo spolupořádané La Fabrikou. Jako je například Federer - Nadal, Krasavice Interkontinentální, Duet pro jeden hlas, Padesátka a mnoho dalších.
Počet voucherů, které můžete zakoupit je samozřejmě neomezený.

V připadě, že byste se rozhodli obdarovat naše divadlo a přímo nás takto podpořit v těchto neradostných časech, můžete tak učinit pomocí zakoupení vstupenky  "DAR La Fabrice", jejíž hodnota je 100 Kč. I zde je počet "vstupenek" neomezený...

Děkujeme a těšíme se na brzkou shledanou.