1 2 3
  • 1 Studio 1 + bar Komunardů 30
  • 2 Slévárna Přístavní 22
  • 3 Pokladna Komunardů 28

420PEOPLE: EVER

Kdyby mohl, co by nám vyprávěl výstavní sokl?

Hrají: Francesca Amy Amante, Veronika Tököly, Michal Toman, Filip Staněk Kdo jste, když se nikdo nedívá? A kdo jste, když vás pozorují? Stojíte vysoko na výstavním soklu a cítíte, jak je vaše tělo i obličej pozorován ze všech úhlů, váš hlas hodnocen speciálním filtrem. Přesto není slyšet v neutuchajícím modulárním tempu elektronické hudby. Výstražné upozornění na volný pád z podstavce nefunguje. Pouze problikává nápis: EVER.
Vstupné:
450 Kč Vstupné
950 Kč Dárcovské vstupné (*Podpořte tvorbu souboru 420PEOPLE nákupem dárcovské vstupenky a zajistěte si exkluzivní místo v prvních řadách! Prvotřídní zážitek a dobrý pocit, takový večer si nemůžete nechat ujít!)
250 Kč Studenti/senioři
60 min. Premiéra: 12. 9. 2022
EVER není příběh, je to moment a místo zachycené tancem.

Inscenace EVER! vznikla ověřenou spoluprací choreografa Václava Kuneše, dramaturgyně Lucie Němečkové, ve speciální scénografii Lucie Šandíkové a světelném designu Jana Mlčocha. Diváky pak přenese na intimní místo, kde nehraje roli čas ani prostor…

Na první pohled zde jediné hranice vytváří šikmé plochy, rovnoběžné stíny, přesný jazyk současného tance v podání tanečníků 420PEOPLE Francescy Amante, Veroniky Tököly, Michala Tomana a Filipa Staňka. A nechybí ani lehká dávka sarkasmu a promyšlené hravosti.

Choreografie: Václav Kuneš
Dramaturgie: Lucie Němečková
Obsazení: Francesca Amy Amante, Veronika Tököly, Michal Toman, Filip Staněk
Hudba: hudební koláž
Scénografie: Lucia Škandíková
Kostýmy: Olo Křížová
Světlo: Jan Mlčoch