1 2 3
  • 1 Studio 1 + bar Komunardů 30
  • 2 Slévárna Přístavní 22
  • 3 Pokladna Komunardů 28

420PEOPLE: EVER

“EVER nabízí tolik magických okamžiků”

Hrají: Francesca Amy Amante, Veronika Tököly, Michal Toman, Filip Staněk Z reakcí diváků: "Japonská mystická zahrada" - "Zenový designová meditace" - "Rituální sci-fi" - "Pomyšlené, autentické, vyladěné..." - "Čistá krása z pohybu" - "Kdyby se ve filmu DUNA tancovalo, vypadalo by to jako EVER"!
Vstupné:
450 Kč Vstupné
950 Kč Dárcovské vstupné (*Podpořte tvorbu souboru 420PEOPLE nákupem dárcovské vstupenky a zajistěte si exkluzivní místo v prvních řadách! Prvotřídní zážitek a dobrý pocit, takový večer si nemůžete nechat ujít!)
250 Kč student / senior (limitovaný počet kusů)
60 min. Premiéra: 12. 9. 2022

Svět, ve kterém stojíte vysoko na výstavním podstavci a cítíte všechny ty zvídavé pohledy, které zajímá i ten nejmenší detail vaší tváře, vašeho těla i vašeho hlasu. V choreografii Václava Kuneše, dramaturgii Lucie Němečkové, scénografii Lucie Škandíkové, light designu Jana Mlčocha a ve speciálním setu od jednoho z nejvýraznějších českých DJs Ladislava Zensora alias Exhausted Modern Vás EVER přenese na intimní místo, kde čas a ani prostor nehrají roli.
 

Na první pohled zde jediné hranice vytváří šikmé plochy, rovnoběžné stíny, přesný jazyk současného tance v podání tanečníků 420PEOPLE Francescy Amante, Veroniky Tököly, Michala Tomana a Filipa Staňka. A nechybí ani lehká dávka sarkasmu a promyšlené hravosti.
 

Choreografie: Václav Kuneš
Dramaturgie: Lucie Němečková
Obsazení: Francesca Amy Amante, Veronika Tököly, Michal Toman, Filip Staněk
Hudba: Exhausted Modern

Scénografie: Lucia Škandíková
Kostýmy: Olo Křížová
Světlo: Jan Mlčoch

Foto: Vojtěch Brtnický