1 2 3
  • 1 Studio 1 + bar Komunardů 30
  • 2 Slévárna Přístavní 22
  • 3 Pokladna Komunardů 28

bach_330

PRAGUE NONVERBAL 17

bach_330 je unikátním vizuálním koncertním projektem houslisty Martina Zbrožka, jenž vznikl jakožto pocta hudebnímu géniovi J. S. Bachovi u příležitosti 330. výročí od jeho narození.
Vstupné:
350 Kč Vstupné
200 Kč Studenti, senioři
Z DŮVODU NEMOCI VYSTOUPÍ MÍSTO HANY POLANSKÉ TANEČNÍCE A CHOREOGRAFKA NATAŠA NOVOTNÁ.

Sólový houslový koncert vybraných Bachových sonát je obohacen o autentické hudební vizitky samotného interpreta, jenž se stává prostředníkem tvůrčího dialogu mezi hlubokou minulostí a bezprostřední přítomností. Projev osobité výrazové tanečnice a choreografky Hany Polanské, akrobata Lukáše Macháčka a výtvarníka Alexe Dowise, vytváří jedinečnou koláž, dokonalou harmonii působící na všechny smysly.
Light painting, tanec i akrobacie velice citlivě vstupují do pozornosti diváka a svou někdy až introvertní podobou dokonale slouží ve prospěch celku.
Propojením invence všech tvůrčích osobností a použitých výrazových prostředků je bach_330 příslibem jedinečného poslechového zážitku a magické obrazotvornosti.
Vzácným hostem projektu je česká kytarová legenda, skladatel, prof. Štěpán Rak, který svým improvizačním uměním umocní kouzlo přítomnosti a připojí se tak k oslavě vesmírného odkazu génia všech dob.