1 2 3
  • 1 Studio 1 + bar Komunardů 30
  • 2 Slévárna Přístavní 22
  • 3 Pokladna Komunardů 28

ROZLADĚNÉ DRŽKY V AMFITEÁTRU LA SKALA


Performerky Rozálie Havelková a Anežka Hessová toho mají hodně společného. Obě hrají na akordeon a obě prožily část svých životů v cirkuse. Anežka studovala v Indii kathak a Rozálie ve Španělsku flamenco. Vytvořily spolu autorské představení, které vychází z autentického příběhu Rozálie. Hudba, zpěv, tanec, klaunerie, nonverbalní divadlo obohacené o poetiku nového cirkusu. Rozladěné držky vypráví příběh o odchodu k cirkusu, o odvážném vykročení do neznáma a touze splnit si svůj sen. Co se ale stane, když se sen opravdu splní?

420PEOPLE Premiéra představení EVER 12. a 13. září


Zbrusu nové představení souboru 420PEOPLE: EVER Není příběh, je to moment a místo zachycené tancem. Kdyby mohl, co by nám vyprávěl výstavní sokl?

Dan Bárta a Illustratosphere 3. října


Aktuálně představuje dlouho očekávané páté řadové album Kráska a zvířený prach.

Proslov


Pohybový stand up Anny Polívkové, který vznikl v koprodukci s divadlem Bolka Polívky bude mít další reprizu 14- června Je mož­né najít slo­va odha­lu­jí­cí tajem­ství vesmí­ru, zázrak stvo­ře­ní, smy­sl života? Poku­si­la se o to… Chtě­la by říct všech­no… Změ­nit svět… Zachrá­nit lid­stvo… Poda­ří se jí to?

Co se stane na horách, zůstane na horách ....


Mladý Jura Bulán (Jakub Prachař) obšťastňuje všechny padesátnice v blízkém okolí. Jeho otec Pavka (Ondřej Pavelka), vášnivý běžkař, sní marně o tom, že syn naváže na rodinnou tradici a Jizerskou padesátku jednou doběhne celou, podobně jako Jan Hilský (Marek Taclík), který se na chatě nečekaně objeví a má skvělý závodní čas 3,8!

I letos pro Vás máme nachystané dárkové MAGIC VOUCHERY


Pro všechny milovníky a příznivce divadla jsme připravili dárkový “ MAGIC VOUCHER “. Voucher je platný v celém kalendářním roce 2022 na všechny akce pořádané, nebo spolupořádané La Fabrikou

Nenechte si ujít další reprízy představení Federer-Nadal


Tenisová bitva s drsným, místy až nekorektním humorem Co může způsobit moucha na wimbledonských toaletách ? Jakou moc má jestřábí oko? To i mnohé další se dozvíte ...

Mikulášský koncert TROS DISCOTEQUOS bude na konec aprílový.....


Hudební setkání, při kterém se může stát téměř cokoliv, včetně nečekané nadílky…. Hrají: Vojtěch Dyk , Jakub Prachař, Jan Maxián

Jak je to se zrušenými představeními


Vaše vstupenky na zrušená představení zůstávají v platnosti. Náhradní termíny vám sdělíme hned, jakmile budeme vědět, kdy znovu otevřeme divadlo.