1 2 3
  • 1 Studio 1 + bar Komunardů 30
  • 2 Slévárna Přístavní 22
  • 3 Pokladna Komunardů 28

Večer s fake news Selling Lies


v 19:30 projekce nového amerického dokumentu slavné režisérky Leslie Iwerks. Po něm budou mít účastníci příležitost diskutovat o vlivu sociálních sítí a šíření falešných zpráv na politickou situaci v České republice se známými českými novináři. Film uvádíme v angličtině s anglickými titulky.

MÁJOVÉ RODINNÉ VSTUPNÉ 2 + 2


V květnu můžete využít akce na rodinné vstupné u představení NEJVĚTŠÍ PŘÁNÍ 20. května a TANGO, Ó TANGO, aneb čekání na polární záři ... taktéž 20. května. Je možné rezervovat 2+2 vtupenky ZDARMA.

Premiéra Holektivu. Božena. 5. května.


Holektiv pilně zkouší, aby vám mohl předsstavit již své třetí sólové předatvení v La Fabrice. Božena - Příběh první české pilotky Boženy Lagelerové v tanečně cirkusovém hávu, se scenografií Matěje Formana.

První vlaštovka Maloskalského kulturního léta


27. června přijede do amfiteátru La Skala VOSTO5 se svým Stand`artním kabaretem.

Michal Prokop & Framus Five 13. června


Kapacita se pomalu naplňuje a vřele doporučujeme zakoupit lístky včas!

Commedia del`Arte 2 opět v dubnu a červnu


Inscenace Commedia dell'arte II. je volným pokračováním prvního dílu. Příběhem vás opět provedou již známé postavy Capitano, Pantalone, Harlekýn, Isobela, Kolombína a nově Dottore. Liška, Vilhelmová, Daniel a další

Další díl Polní nemocice Ladislava Heryána


Další díl Polní nemocnice se uskuteční 24. dubna. Tentokrát budou hosty Václav Malý, pražský světící biskup a Eliška Bučková, Česká Miss 2008.

Duet pro jeden hlas termíny duben-červen právě v prodeji


Další termíny Kleopatry v prodeji


2x nová Talkshow


Polní nemocnice Ladislava Heryána 4. února s hosty Evou Holubovou a Hayato Okamurou a Procházka Turnovým hájem 20. března Talkshow Evy Turnové s Radkinem Honzákem a Pjér la Š`ézem
Další novinky