1 2 3
  • 1 Studio 1 + bar Komunardů 30
  • 2 Slévárna Přístavní 22
  • 3 Pokladna Komunardů 28

REFUNDACE VSTUPENEK

V obsáhlém textu vám přibližujeme postup při navracení vstupného za zrušená představení.
VSTUPENKY PLACENÉ BANKOVNÍM PŘEVODEM - postupně vracíme na Vaše bankovní účty, platby jsou označené jako VRATKA LA FA a datum představení.
 
VSTUPENKY PLACENÉ KARTOU ON-LINE - vracíme postupně na Vaše karty.
Zde prosíme o malé strpení. Vzhledem k tomu, že se jedná o tisíce vstupenk, obrátili jsme se na IT firmu, která se podílela na našem rezervačním systému, aby bylo možné vracet platby k jednotlivým představením hromadně a nikoliv jednotlivě, což je titěrná práce k zešílení.
 
PLATBY VSTUPENEK V HOVOSTI NA POKLADNĚ - zde prosím vyčkejte, až bude divadlo a pokladna znovu otevřeny. Poté Vám vstupenky v hotovosti proplatíme zpět. V urgentních případech Vám pošleme peníze na bankovní účet, v tom případě pište na rezervace@lafabrika.cz a vepište do předmětu zprávy PLATBA V HOTOVOSTI.
 
DIVÁCI VE FINANČNÍ NOUZI - chápeme, že pro někoho může být i malá částka za vstupenky v dnešní době důležitá. Pište prosím na  rezervace@lafabrika.cz  a vepište do předměru zprávy DIVÁK V NOUZI. Vašemu požadavku se budeme věnovat přednostně a peníze vrátíme, pokud možno obratem.
 
VŠEOBECNĚ:  v tomto okamžiku víme, dle ministra zdravotnictví, pouze toto:
"Zákaz hromadných akcí bude zrušen jako jeden z posledních"
Předpokádáme tedy, že naše divadlo bude zavřeno podstaně déle, než do 13. dubna a připravujeme se tedy i na tuto variantu. O dalším postupu Vás budeme samozřejmě informovat jak na našem webu, tak FB a dalším newsletterem.
 
“PŘEPARKOVANÁ PŘEDSTAVENÍ”
Na základě Vašich četných mailů, jsme se rozhodli přeci jenom přesunout některá vyprodaná představení, na která se obtížně shánějí vstupenky, na zatím blíže neurčená data v červnu, Týká se především KRASAVIC INTERKONTINENTÁLNÍCH, FEDERERA - NADALA, DUETU PRO JEDEN HLAS  a PADESÁTKY. Diváky, kterých se to bude týkat, obešleme individuálně mailem.
 
NAKONEC VELKÉ PODĚKOVÁNÍ - všem divákům, kteří nám napsali, že se refundace vstupenek, v této neradostné době, vzdávají ve prospěch divadla,  Děkujeme, všichni jste vedeni na zlatém seznamu jako “koronoviroví sponzoři” a jistě najdeme způsob, jak se Vám v budoucnosti odvděčit, smaozřejmě za předpokladu, že ještě vůbec otevřeme-:))
 
Máme Vás rádi, ale prosím zbytečně netelefonujte a nepište, více informací než výše Vám bohužel v tomto okamžiku poskytnout nemůžeme.
 
Díky, Vaše
La Fabrika