1 2 3
  • 1 Studio 1 + bar Komunardů 30
  • 2 Slévárna Přístavní 22
  • 3 Pokladna Komunardů 28
Aktuální program Minulý program

Prosinec

Leden

Únor

Březen

Duben

Květen

15.
17.00
Ne

ZKOLEDUJ SE!

Adventní charitativní koncert

Studio 1

Hrají: DĚTI I DOSPĚLÍ (Vaněk, Issová, Borová, Fiala, Meduna, Petřeková, Kosková, Nosálek) "Zkoleduj se jsou adventní charitativní koncerty. Myšlenka přišla z hlavy herce Petra Vaňka a jeho přátel. Účinkující i diváci si společně zazpívají a zahrají vánoční písničky, a to nejen známé koledy, ale i nové aranže. Do projektu vstupují základní školy, které své žáky vedou k uměleckému cítění (ano, žáci vystupují společně s herci), a hlavně chtějí podpořit jimi vybrané nadace či poskytovatele sociálních služeb, ke kterým putuje výtěžek z koncertů."
16.
19.30
Po

EGO

Losers Cirque Company

Studio 1

Hrají: Jindřich Panský, Petr Horníček „Co se stane, když jednomu muži na sportovním vrcholu vstoupí do ringu jiný muž?“ Příběh muže, který si musí projít vnitřním peklem, aby pokořil své vlastní ego.
16.
19.30
Po

GEDEONŮV UZEL

SPOLUHRA UVÁDÍ

Studio 2 - Slévárna

Hrají: Vilma Cibulková, Alžběta Stanková „Výsostně intimní dialog matky a učitelky jejího syna, který s každou odprožitou vteřinou stále čitelněji míří ke katarznímu prozření. Prozření, které nešetří ani jednu z protistran, natož diváka. Uf! Duši rozebranou na součástky pozvolna skládám zpět a doporučuji tuto emotivní sondu do nebezpečí společenských předsudků a povrchních škatulek neminout! S obdivem tleskám oběma herečkám za věrohodnost a především pak za odvahu tenhle nemilosrdný duel repetetivně podstupovat!“ - I-DIVADLO