1 2 3
  • 1 Studio 1 + bar Komunardů 30
  • 2 Slévárna Přístavní 22
  • 3 Pokladna Komunardů 28
Aktuální program Minulý program

Leden

Únor

Březen

Duben

25.
19.30
Út

THE WATCHER

Tanečně hudební show 420PEOPLE & PLEASE THE TREES

Studio 1
Pro nemoc zrušeno

Hrají: Francesca Amante, Veronika Tököly, Fanny Barrouquère, Simona Machovičová, Filip Staněk, Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček „Intenzivní a dechberoucí hudební a taneční koncert...“ Taneční aktuality
26.
19.30
St

PANTHERA

420PEOPLE

Studio 1

Hrají: Francesca Amante, Fanny Barroquère, Michaela Kadlčíková, Viktor Konvalinka, Filip Staněk Nejnovější představení PANTHERA tanečního souboru 420PEOPLE je inspirováno současným bestsellerem SAPIENS, který pojednává o úchvatném a zároveň děsivém příběhu lidstva, o nelítostné krutosti, síle a inteligenci živého tvora.
30.
19.00
Ne

Ivo Medek, Sára Medková, Vít Zouhar: TiAmo

Představení v rámci 15. ročníku Festivalu hudebního divadla Opera 2022

Studio 1

Opera o ženách v různých životních situacích TiAmo je nová týmová komorní opera o proměnách ženských rolí, tužeb, potřeb a objektů jejich zájmu: láska, matka, nástroj, hračka, emancipace… Téma inspirovaly novinové zprávy, které reagují na změny ženských postojů a práv poslední dekády. Věčné ženské příběhy se stávají paralelou Ovidiových Proměn a oživlých legend. TiAmo coby opera o ženách vznikla pro 3 členky ensemblu ISHA trio, kde už samotný název „isha“ znamená v hebrejštině žena.
31.
19.30
Po

Padesátka

Divadlo

Studio 1

Hrají: Jakub Prachař, Ondřej Pavelka, Marek Taclík „Dědova zlomená hůlka je takovej jizerskej Excalibur.“