1 2 3
  • 1 Studio 1 + bar Komunardů 30
  • 2 Slévárna Přístavní 22
  • 3 Pokladna Komunardů 28
Aktuální program Minulý program

Září

Srpen

Červen

20.
19.30
Po

THE WATCHER

Tanečně hudební show 420PEOPLE & PLEASE THE TREES

Studio 1

Hrají: Francesca Amante, Veronika Tököly, Fanny Barrouquère, Simona Machovičová, Filip Staněk, Please The Trees - Václav Havelka, Jan Svačina, Kryštof Kříček „Intenzivní a dechberoucí hudební a taneční koncert...“ Taneční aktuality
18.
19.30
So

KRASAVICE INTERKONTINENTÁLNÍ - ARTE ET MARTE

klaunské duo o přátelství

Studio 1

Hrají: Martha Issová, Anna Polívková „Střet Anny Polívkové a Marthy Issové v autorské klauniádě je nepochybně jedním z divadelních počinů roku...“ - INSTINKT „Divák odchází z divadla a ještě pár hodin se nemůže přestat usmívat. - MF DNES
16.
19.30
Čt

DUET PRO JEDEN HLAS

Zuzana Stivínová & Jan Novotný

Studio 1

Hrají: ZUZANA STIVÍNOVÁ, JAN NOVOTNÝ „Stivínovou si poznamenávám na herecký výkon roku.“ - J. P. KŘÍŽ Roztroušená skleroza versus realita. Příběh houslové virtuozky Stephanie Abrahams, z pera Toma Kempinského, v překladu Michaela Žantovského, v hereckém koncertu Zuzany STIVÍNOVÉ a Jana NOVOTNÉHO. Je možné složit rozloženého člověka zpátky?
12.
19.00
Ne

MOJO, BABY!

Zahájení sezóny se 420PEOPLE

Dvůr

Hrají: 420PEOPLE, DJ Pierre Urban Zveme Vás na zahájení sezóny v divadle La Fabrika 10. - 11. - 12. 9. 2021! Třídenní jízda a open air show 420PEOPLE s názvem MOJO, BABY! vás rozhodně nenechá sedět v koutě a přenese vás do “restaurace”, která už dlouho čeká na otevření… vintage hits, oslava 60. a 70. let, číšníci v tančírně, tanečníci v restauraci a k tomu party od Tea Jay Iva a Dj Pierra Urbana. Venku Pizza Jesus, oheň a buřty a na baru echt drinky, ale především MOJO, baby!
11.
19.00
So

MOJO, BABY!

Zahájení sezóny se 420PEOPLE

Dvůr

Hrají: 420PEOPLE, Tea Jay Ivo Zveme Vás na zahájení sezóny v divadle La Fabrika 10. - 11. - 12. 9. 2021! Třídenní jízda a open air show 420PEOPLE s názvem MOJO, BABY! vás rozhodně nenechá sedět v koutě a přenese vás do “restaurace”, která už dlouho čeká na otevření… vintage hits, oslava 60. a 70. let, číšníci v tančírně, tanečníci v restauraci a k tomu party od Tea Jay Iva a Dj Pierra Urbana. Venku Pizza Jesus, oheň a buřty a na baru echt drinky, ale především MOJO, baby!
10.
19.00

MOJO, BABY!

Zahájení sezóny se 420PEOPLE

Dvůr

Hrají: 420PEOPLE, Tea Jay Ivo Zveme Vás na zahájení sezóny v divadle La Fabrika 10. - 11. - 12. 9. 2021! Třídenní jízda a open air show 420PEOPLE s názvem MOJO, BABY! vás rozhodně nenechá sedět v koutě a přenese vás do “restaurace”, která už dlouho čeká na otevření… vintage hits, oslava 60. a 70. let, číšníci v tančírně, tanečníci v restauraci a k tomu party od Tea Jay Iva a Dj Pierra Urbana. Venku Pizza Jesus, oheň a buřty a na baru echt drinky, ale především MOJO, baby! Let's dance!
04.
18.30
So

Koncert pro tebe (La Skala)

Netradiční spojení hudby a poezie v afiteátru La Skala, na Malé Skále

La Skala

Hrají: Patrik Kee, Gabriela Filippi, Sylvie Krupanská, Petra Krmelová, Barbora Plachá, Zdeněk Hruška, Marie Stará Spojením nádherných tónů harfy, zpěvu a syntezátoru, vzniknou přímo na jevišti zcela ojedinělé skladby, které doplní recitál básnické sbírky" PRO TEBE". Autorku básní Marii Starou inspirovala magická krajina Suchých skal v Českém ráji, ale také její osobní prožitky. Pojďte se s námi vydat do říše fantazie a nechte rozpustit starosti všedních dnů. Těšíme se na vás při západu slunce za zvuku božské harfy na La Skale.